Gani (Azem) Isufi - Bota Sot
Gani (Azem) Isufi

Perkujtime

E shtunë, 17 nëntor 2018

Gani (Azem) Isufi

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 00:21
Gani (Azem) Isufi

Nga dita në ditë e kuptoj se koha nuk i shëron plagët  por na mëson të jetojmë me to.

Të kërkoj çdo ditë Vëlla dhe momenti më i zymtë është kur nuk të gjej.

Linde për të jetuar dhe jetove për të mos vdekur kurrë!

Me mallë përvëlues e zemër të thyer të kujton: Motra jote Fitneti me bashkëshortin Malën dhe fëmijët  Alabin, Sadikun dhe Aulonën nga Katundi i Ri.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test