Naser (Ramë) Bajramaj - Bota Sot
Naser (Ramë) Bajramaj

Perkujtime

E martë, 16 tetor 2018

Naser (Ramë) Bajramaj

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 00:36
Naser (Ramë) Bajramaj

Sot e njëzet (20) vite pa të Birin, Vëllaun dhe pa më të dashurin tonë Naserin.

Ishin kohë të vështira dhe plotë sakrificë, kur jeta të mori nga ne.

Edhe pse ishe shumë i ri, ishe Punëtor, Fisnik, i sjellshëm dhe shumë Bujarë.

E përkujtojnë: Nëna: Shehrija, Vëllau: Arbnori, Motrat: Arjeta, Arlinda, Anita dhe e mbarë Familja Bajramaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test