Alban Berisha - Bota Sot
Alban Berisha

Perkujtime

E martë, 16 tetor 2018

Alban Berisha

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 00:10
Alban Berisha

Data 23.09.2015 do të mbetet dita më e hidhur për të gjithë ata që njohën bukurinë dhe madhështinë e shpirtit tënd. Aq shumë na mungon ajo buzëqeshja jote e ëmbël dhe plot jetë, ai shikimi yt që reflektonte pozitivitet, ajo gjallëri e jotja që vetëm Ti munde të na dhurosh neve.

Ti jeton përjetësisht në zemrat tona Alban.

Të kujtojmë gjithmonë: Gjyli Bajram Krasniqi me fëmijët Blerinën, Bluzën, Erzen dhe Adisen.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test