Hidajete (Devolli) Maliqi - Bota Sot
Hidajete (Devolli) Maliqi

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Hidajete (Devolli) Maliqi

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 00:19
Hidajete (Devolli) Maliqi

Sot, më 22.09.2018 u bënë 4 vite pa më të dashurën tonë

Sa vështirë të shkruhet për Ty, kemi shumë dhimbje o Nënë, kemi shumë mallë e lot në sy.

Të përkujtojnë dhe kurrë s'të harrojnë: Bashkëshorti Maliqi, djemtë Smajli dhe Xhaferi, rejat, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test