Hidajete (Devolli) Maliqi - Bota Sot
Hidajete (Devolli) Maliqi

Perkujtime

E mërkurë, 24 tetor 2018

Hidajete (Devolli) Maliqi

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 00:21
Hidajete (Devolli) Maliqi

Sot , më 22.09.2018 u bënë 4 vite nga vdekja e më të shtrenjtës tonë

Shumë e vështirë të shkruash një përkujtim për Ty Nënë e dashur.

Është një dhimbje shumë e madhe të shikosh që para syve tonë. Ti ike përgjithmonë.

Humbja jote është sikur kemi humbur një pjesë të zemrës tonë.

Të kujtojnë me mallë dhe dashuri: Vajzat Fatmirja, Shqipja, Samirja dhe Adrijana.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test