Ruzhdi (Mahir) Lipa - Bota Sot
Ruzhdi (Mahir) Lipa

Perkujtime

E enjte, 24 janar 2019

Ruzhdi (Mahir) Lipa

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 00:04
Ruzhdi (Mahir) Lipa

Sot u bënë 6 muaj nga ndarja jote Vëlla i dashur.

Dhimbjen tonë vetëm Zoti e din.

Gjithmonë do të mbetesh në kujtimet tona, Ti që dhurove shumë dashuri.

Me lot në sy të kujtojmë me shumë mallë:

Motrat Kimetja, Nasibja, Nemidja dhe Sekibja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test