Kastriot Kokollari - Bota Sot
Kastriot Kokollari

Perkujtime

E mërkurë, 17 tetor 2018

Kastriot Kokollari

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 00:00
Kastriot Kokollari

Sot u bënë 4 vite pa më të dashurin tonë.

Asgjë në këtë botë nuk është si më parë. Ikën katër vite kobtare, të mos iknin më mirë shpirtin neve prindërve pa na marrë!

Sot u bënë katër vite, pa buzëqeshjen, ngrohtësinë e fjalëve dhe të zemrës tënde! Jetës sonë ju shtua jo një dhembje, por një helm i përjetshëm.

Ne do të duam gjithnjë e më shumë, pambarimisht deri sa të shuhemi dhe të nisemi për tek Ti!

Faleminderit që na le faqebardhë, ballëhapur dhe krenarë! Mburremi me Ty! Na le përgjithmonë me mall dhe të pikëlluar e zemër të thyer për Ty Kastriot!

E përkujtojnë me mall: Prindërit Kasimi dhe Flurija, bashkëshortja e Kastriotit Vanesa, motrat Dituria dhe Dafina dhe vëllau Labinoti me bashkëshorten Floridën.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test