Ibrahim (Xhëm) Koci - Bota Sot
Ibrahim (Xhëm) Koci

Perkujtime

E hënë, 14 tetor 2019

Ibrahim (Xhëm) Koci

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 00:26
Ibrahim (Xhëm) Koci

Kujtimet për Ty i ruajmë si gjënë më të shtrenjtë dhe më të vlefshme në jetën tonë të vlefshme ashtu siç ishe Ti i dashur Vlla. 

Nuk ka fjalë që përshkruan dhimbjen dhe pikëllimin që e ndjejmë sepse ajo që ndihet në zemër nuk thuhet me fjalë. 

Edhe pse na mungon fizikisht, dashuria dhe malli për Ty nuk shuhet asnjëherë, shpresa se një ditë do të takohemi në parajsë, na mban në këtë jetë. 

Të përkujtojnë: Nena Sabrija, Vllezrit Zenuni dhe Regjepi, motrat si dhe mbar Familja Koci nga Madanaj (Gjakovë). 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test