Ramize (Emrullahu) Alishani - Bota Sot
Ramize (Emrullahu) Alishani

Perkujtime

E hënë, 19 nëntor 2018

Ramize (Emrullahu) Alishani

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 00:40
Ramize (Emrullahu) Alishani

Në hapësirë fluturon fytyra jote e ëmbël. Ti na buzëqesh nga lart, na bënë me dorë dhe na jep guxim. Vetëm gratë e fuqishme renditen menjëherë pas Perëndisë. Aty je TI.

Me mall bashkëshorti: Ganiu, fëmijët: Shpresa, Fatmiri, Burbuqja, Minka, dhe Shqipja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test