Binak (Mahmut) Gashi - Bota Sot
Binak (Mahmut) Gashi

Perkujtime

E premte, 16 nëntor 2018

Binak (Mahmut) Gashi

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 00:37
Binak (Mahmut) Gashi

Babai jonë që me shumë mund dhe sakrificë na rriti dhe na edukoi që të arrijmë këtu ku jemi tash, sot po bëhen 20 vite që Ti kalove në amshim por ne nuk të harruam asnjëherë dhe gjithmonë të kujtojmë me mallë si një njeri i urtë dhe punëtorë që ishe.

E kujtojnë: Djemtë Mahmuti me familje, Sadrija, Elmija, Besniki, vajzat Zylihaja dhe Hatixhja, si dhe mbarë familja Gashi nga Barani i Ulët dhe Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test