Demë (Isuf) Mulaj - Bota Sot
Demë (Isuf) Mulaj

Perkujtime

E diel, 17 shkurt 2019

Demë (Isuf) Mulaj

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 00:33
Demë (Isuf) Mulaj

Kujtimet për Ty i ruajmë si gjënë më të shtrenjtë dhe më të vlefshme në jetën tonë, ashtu siç ishe Ti baba jonë i dashur. Zemrës tonë iu shtua një dhimbje e madhe nga vdekja jote, por për aq sa jetove na le mbrapa me plot krenari dhe mburrje për Ty.

Do të mbetesh gjithmonë kujtimi më i shtrenjtë dhe më i dhimbshëm në zemrat tona.

Të përkujton me shume mall: Bashkëshortja, Djemtë, Vajzat,  Rejat, Nipat dhe Mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test