Nurije Hasangjekaj - Bota Sot
Nurije Hasangjekaj

Perkujtime

E hënë, 19 nëntor 2018

Nurije Hasangjekaj

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 00:18
Nurije Hasangjekaj

Kaluan shumë vite dhe akoma malli dhe dhembja për ty nuk shuhen, ato nuk mund të shprehen me fjalë dhe në letër, por qëndrojnë thellë në zemrat tona.

Të përkujtojnë: djemtë – Gjera dhe Rrustemi, rejat – Zarifja e Bajra, nipat – Elezi, Arsimi dhe Florini si dhe mbesa Valbona.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test