Qamil (Hasan) Binakaj - Bota Sot
Qamil (Hasan) Binakaj

Perkujtime

E enjte, 15 nëntor 2018

Qamil (Hasan) Binakaj

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 00:38
Qamil (Hasan) Binakaj

Vdekja të ndau nga  jeta por jo edhe nga zemrat tona, ne do të vazhdojmë të jetojmë  me dhimbje të madhe për Ty, por krenarë që të patëm.

Të jetosh në zemrat e atyre që i le pas do të thotë të mos  vdesësh kurrë, dhimbja për Ty është plagë që nuk shërohet, mungesa jote  nuk plotësohet me asgjë.

Kujtimi për Ty Babë do të jetë i përhershëm!

Të përkujtojnë me mallë: Bashkëshortja Zyrafeti, djemtë Edmondi, Ernesti, Donati, Dionisi dhe Labinoti, vëllezërit, motrat, nipat, mbesat, si dhe mbarë familja BINAKAJ nga Carrabregu, Austria dhe Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test