Nushe Sahitaj-Bozhdaraj - Bota Sot
Nushe Sahitaj-Bozhdaraj

Perkujtime

E premte, 16 nëntor 2018

Nushe Sahitaj-Bozhdaraj

Më: 1 nëntor 2018 Në ora: 01:16
Nushe Sahitaj-Bozhdaraj

Nënë, sot u bë një vit që ti u ndave nga kjo botë.

Ende e ndjejmë shtrëngimin e dorës tënde ne orët e tua të fundit. Sa shumë mallë ti mblodhe për ne me shumë vite…

E tani ne mbledhim mallin për ty se ti më nuk je. E hidhur është dija se ky mallë nuk do shuhet më asnjëherë.

Të përkujtojnë vajza Sofia me familje nga Gjermania dhe dy djemtë Ismajli dhe Besimi me familjet e tyre nga Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test