Zhuk (Sylë) Nikqi - Bota Sot
Zhuk (Sylë) Nikqi

Perkujtime

E hënë, 14 tetor 2019

Zhuk (Sylë) Nikqi

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 00:54
Zhuk (Sylë) Nikqi

Shumë të rënda qenkan këto ditë të vitit pa Ty që nuk të kemi më në mesin tonë.

Na le të përlotur përgjithmonë.

Të pikëlluarit:  Bashkëshortja Raba, Djemtë : Gëzimi, Fatmiri, Dritoni, Vajzat: Edisonja, Mevdyldja,   dhe Besniku yt që të deshti shumë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test