Zhuk (Sylë) Nikqi - Bota Sot
Zhuk (Sylë) Nikqi

Perkujtime

E shtunë, 17 nëntor 2018

Zhuk (Sylë) Nikqi

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 00:54
Zhuk (Sylë) Nikqi

Shumë të rënda qenkan këto ditë të vitit pa Ty që nuk të kemi më në mesin tonë.

Na le të përlotur përgjithmonë.

Të pikëlluarit:  Bashkëshortja Raba, Djemtë : Gëzimi, Fatmiri, Dritoni, Vajzat: Edisonja, Mevdyldja,   dhe Besniku yt që të deshti shumë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test