Pal T. Tanushi - Bota Sot
Pal T. Tanushi

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Pal T. Tanushi

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 00:37
PAL T. TANUSHI

Shumë vështirë të shkruajmë përkujtim për Ty.

Çdo fjalë që shkruajmë është dhimbje e lot.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë , ndërsa kujtimi , malli dhe vepra që le pas na bënë krenarë .

Të kujtojmë me shumë mall: FAMILJA.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test