Asan (Zeqir) Fetahu - Bota Sot
Asan (Zeqir) Fetahu

Perkujtime

E diel, 20 tetor 2019

Asan (Zeqir) Fetahu

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 00:23
Asan (Zeqir) Fetahu

Është vështirë të gjejmë fjalët për të shprehur mallin, dhembjen, zbraztësinë dhe mungesën tënde me të cilën po jetojmë BABË. Na mungon dashuria, buzëqeshja dhe prania jote që e kërkojmë në çdo vend. Por ti ke lënë gjurmët e tua të pashlyera.

Vdekja shuan jetën, por koha nuk e shuan mallin, ajo e shton çdo ditë e më shumë atë.  Me krenari do të ndjekim rrugën dhe këshillat që ti na i mësove.

E përkujtojnë: bashkëshortja Hamidja, djemtë: Haziri, Enveri e Naseri me familje, vajza Mirvetja me familje si dhe mbarë farefisi i gjerë nga Gjilani e Kamenica.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test