Shirine Bojaxhiu - Bota Sot
Shirine Bojaxhiu

Perkujtime

E hënë, 17 dhjetor 2018

Shirine Bojaxhiu

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 00:08
Shirine Bojaxhiu

 Sot u bënë 10 vite pa TY, Nënë, Gjyshe e dashur.

Vitet kaluan por  mungesa  juaj  la zbrazëti  dhe mallë në zemrat  tona. Do të mbetesh kujtimi më i shtrenjtë, e ne krenarë që patëm nënë të  tillë. 

Përjetësisht me TY: Bashkëshorti Neziri, vajza Ikramija dhe djali Arbeni me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test