Muharrem Qeska - Bota Sot
Muharrem Qeska

Perkujtime

E shtunë, 16 shkurt 2019

Muharrem Qeska

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 00:15
Muharrem Qeska

Vdekja jote të ndau nga jeta, por jo edhe nga zemrat tona.

Do të mbetesh gjithmonë pjesë e jetës sonë, o i dashur dajë!

Me mallë: Motra Qamilja, mbesa Violeta, dhe nipat Flamuri, Nazimi dhe Edmondi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test