Halit (Ali) Qorraj - Bota Sot
Halit (Ali) Qorraj

Perkujtime

E mërkurë, 19 dhjetor 2018

Halit (Ali) Qorraj

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 00:23
Halit (Ali) Qorraj

Ditët , muajt dhe vitet po renditen njëri pas tjetrit.

Por në shtëpinë tonë , gjithmonë ndjejmë mungesën e dashurisë,ngrohtësisë,sinqeritetit  dhe madhështisë tuaj, të bindur se do të vazhdojmë rrugën që trasuat, JU i dashur BABA .

Kurrë nuk të harrojnë :

Motra Tusha me familje , Bashkëshortja Zelfija Qorraj me djemtë  Granitin,Betimin,Korabin,vajza Fortesa

dhe familja e gjerë Qorraj nga Carrabregu  i Deçanit dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test