Zade Gashi - Bota Sot
Zade Gashi

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Zade Gashi

Më: 4 dhjetor 2018 Në ora: 23:56
Zade Gashi

Një vit pa nënën dhe gjyshen tonë të dashur

5 dhjetori ishte ditë e dhimbshme për familjen tonë.

Na mungon dashuria, ngrohtësia dhe prania jote, që e kërkojmë në çdo kënd ku ti ke lënë gjurmët e tua të pashlyera.

Vdekja ishte ajo që të morri e të ndau nga ne përgjithmonë dhe ne mbetëm të pikëlluar pa Ty  dhe akoma e  ndjejmë mungesën tënde.

E përkujtojnë me shumë mallë: Djemtë Fazlija, Shabani, Ramizi, Manushi, Vajza Mirusha me familjet e tyre nga Barani, Peja dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test