Inxhinier Murat (Kadri) Memaj - Bota Sot
Inxhinier Murat (Kadri) Memaj

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Inxhinier Murat (Kadri) Memaj

Më: 5 dhjetor 2018 Në ora: 23:52
Murat (Kadri) Memaj

Humbja jote e parakohshme hapi plagë të madhe në zemrat tona.

që koha nuk i shëron me vite e vite.

Jeta pa Ty nuk e ka kuptimin e duhur, dhimbja nuk ka kufi, dhe malli për Ty përjetësisht është i pranishëm në mendjen dhe zemrat tona.

Të kujtojnë me mallë: Bashkëshortja, Djemtë dhe Vajzat, Motrat, Nipat dhe Mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test