Sylejmon (Rexhë) Ukshinaj - Bota Sot
Sylejmon (Rexhë) Ukshinaj

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Sylejmon (Rexhë) Ukshinaj

Më: 5 dhjetor 2018 Në ora: 23:57
Sylejmon (Rexhë) Ukshinaj

Më datën 6.12.18 u bë 1 Vit nga vdekja e më të dashurit tonë.

Mirësia, modestia dhe mirësjellja jote të të bëjnë që të jesh i çmuar, i respektuar dhe i paharruar për ne dhe për të gjithë ata qe të njohën.

Vdekja të ndau nga Jeta, po jo edhe nga zemrat tona, ne do të vazhdojmë të jetojmë me dhimbje të madhe për ty, por krenarë qe të patëm.

Të kujtojnë me mall: Bashkëshortet Tima dhe Ruka, Vllau Isa, Djali Rexha, Vajzat Shqipja, Lirija, Barbana, nipat dhe mbesat. 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test