Ky është deputeti i Kosovës, që banon me qira - Bota Sot
Ky është deputeti i Kosovës, që banon me qira

Politika

Ky është deputeti i Kosovës, që banon me qira

Nga: K.M Më: 6 qershor 2019 Në ora: 13:18
Frashër Krasniqi

Deputeti nga rradhët e Partisë Social Demokrate, Frashër Krasniqi, banon me qira. Ai në deklarimin e pasurisë ka deklarauar një shtëpi në pronësi të prindërve në vlerë 50 mij euro, një veturë personale në vlerë 3 mij e 500 euro, si dhe ka deklaruar se banon me qira, ku paguan 270 euro në muajt.

 
Image
Image
Image

 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...