Çfarë i bëri sot bashkë Vjosa Osmanin dhe Albin Kurtin?

Politika

Çfarë i bëri sot bashkë Vjosa Osmanin dhe Albin Kurtin?

Nga: G.B Më: 2 korrik 2020 Në ora: 12:07
Vjosa Osmani dhe Albin Kurti

Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje janë bërë bashkë.

Mëngjesin e sotëm, ata kanë mbajtur takim me delegatët e Deklaratës Kushtetuese të 2 Korrikut, përcjell Bota sot.

Fotografitë janë publikuar nga ish zëvendëskryeministri Haki Abazi, ku Osmani dhe Kurti shihen ulur pranë njëri tjetrit.

Dyshja më pas kanë qëndruar në një nga restorantet në kryeqytet, bashkë dhe me deputetë të VV-së.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat