"Milionerë tregohuni human, postin e Presidentit ofrojani këtij personaliteti të varfër"

Politika

"Milionerë tregohuni human, postin e Presidentit ofrojani këtij personaliteti të varfër"

Nga: H.O. Më: 13 gusht 2020 Në ora: 19:53
Ilustrim

Njohësi i ҫështjeve politike, Adem Bytyҫi në një postim të tij në Facebook ka shkruar se milionerët po tentojnë postin e Presidentit pa mbaruar ai aktual.

Ai thotë se këtë post duhet ofruar dikujt që ka të mbaruar doktoraturën në një ndonjë universitet me famë të Evropës apo SHBA-së.

Postimi i plotë:

Milonerët po i turrën postit të Presidentit të shtetit, akoma pa i mbaruar mandati këtij aktualit.

Tregohi pakë human ju milionerë dhe kësaj radhe afroni postin e Presidentit një personaliteti të varfër të ri, i cili më së paku ka të mbaruar doktoratën në ndonjë univerzitet më famë të Europës apo  të SHBA-së!

Kjo do të ishte zgjidhja më e drejtë dhe fatlume për Kosovën!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat