Dushi: Vaj halli për ne, nëse Shpendi bën këtë gjë! - Bota Sot
Dushi: Vaj halli për ne, nëse Shpendi bën këtë gjë!

Prishtina

Dushi: Vaj halli për ne, nëse Shpendi bën këtë gjë!

Nga: A.Zh Më: 10 janar 2019 Në ora: 14:09
Shpend Ahmeti

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Florian Dushi, ka hedhur akuza ndaj kryenegociatorit të Kosovës në dialogun me Serbinë, Shpend Ahmeti.

Ai ka kritikuar kryetarin e Komunës së Prishtinës për qeverisjen e deritanishme.

“Nëse ka me u kujdesur në Bruksel për Kosovën sikur që është kujdesur për Prishtinën për gjatë gjithë këtyre viteve, vaj halli për ne!”, ka shkruar ai në një postim në Facebook.

Ndryshe, Ahmeti ka marrë shumë kritika ditëve të fundit, në lidhje me pastrimin dhe mirëmbajtjen e rrugëve të kryeqytetit, pas reshjeve të shumta të borës./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...