Pamje mahnitëse e Bibliotekës Kombëtare e mbuluar nga bora - Bota Sot
Pamje mahnitëse e Bibliotekës Kombëtare e mbuluar nga bora

Prishtina

Pamje mahnitëse e Bibliotekës Kombëtare e mbuluar nga bora

Më: 11 janar 2019 Në ora: 09:30
Biblioteka Kombëtare

Të reshurat e borës, përveç që kanë shkaktuar vështirësi në qarkullim, ato dijnë të zbukurojnë edhe natyrën.

Saktësisht në zonën e Bibliotekës Kombëtare, është shkrepur një fotografi momentale nga droni, ndërsa shihet qartë e tërë natyra dhe objekti të mbuluar me borë.

Fotografia është shkrepur nga Blerand Malushi, ndërsa është ndarë në Twitter në llogarinë e Teuta Sahatqija, ndërsa ka vlerësuar punën e artistit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...