Bora shkakton kolona dhe vështirësi në trafikun e Prishtinës - Bota Sot
Bora shkakton kolona dhe vështirësi në trafikun e Prishtinës

Prishtina

Bora shkakton kolona dhe vështirësi në trafikun e Prishtinës

Më: 25 janar 2019 Në ora: 15:57
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kolona të gjata të veturave shihen në këto momente nga Rrethi i Spitalit deri te Rrethi i Flamurit në kryeqytet.

Kalimi nëpër rrugë është vështirësuar për shkak të reshjeve të mëdha të borës, që janë duke rënë edhe në këto momente.

Pas disa ditëve me mot më të ngrohtë, sot vendit i janë kthyer përsëri reshjet e mëdha të borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...