Erërat e forta rrëzojnë lisin në Prishtinë - Bota Sot
Erërat e forta rrëzojnë lisin në Prishtinë

Prishtina

Erërat e forta rrëzojnë lisin në Prishtinë

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 20:03
Erërat e forta rrëzojnë lisin në Prishtinë

Si pasojë e kushteve të krijuara atmosferike, erërat e forta kanë rrëzuar një lis në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë.

Lisi i nxjerrë si pasojë e erërave dhe shiut të rrëbeshëshëm ishte 50 vjeçar.

Nuk raportohet për të lënduar.

Siç shihet në pamje, në vendin e ngjarjes kanë dal edhe Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...