Dikush gjuan me armë zjarri, plumbi depërtoi në banesën e një qytetareje në Prishtinë - Bota Sot
Dikush gjuan me armë zjarri, plumbi depërtoi në banesën e një qytetareje në Prishtinë

Prishtina

Dikush gjuan me armë zjarri, plumbi depërtoi në banesën e një qytetareje në Prishtinë

Më: 24 shkurt 2019 Në ora: 17:39
Pamje nga vendi i ngjarjes

Gjuajtet me armë zjarri shpesh kanë qenë fatale. Ka raste të ndryshme kur plumbat qorr u kanë marrë jetën qytetarëve.

Një pakujdesi e vogël, mund të kishte përfunduar me fatalitet edhe për një familje në Prishtinë.

Anita Agagjyshi përmes disa imazheve dhe një shkrimi në llogarinë e saj Facebook është shprehur e shqetësuar dhe e indinjuar karshi kësaj dukurie, duke treguar se si një plumb ka depëtuar në banesën ku ajo jeton, por fatmirsisht plumbi 9mm ka thyer vetëm xhamin e dritares, por nëse i njëjti do të binte pingul, mund t’ia kishte marrë jetën.

Image

Madje qytetarja ka thënë se është e pasigurt të qëndrosh dhe në shtëpinë tënde.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...