Nga sot fëmijët me nevoja të veçanta me transport për në shkollë dhe anasjelltas - Bota Sot
Nga sot fëmijët me nevoja të veçanta me transport për në shkollë dhe anasjelltas

Prishtina

Nga sot fëmijët me nevoja të veçanta me transport për në shkollë dhe anasjelltas

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 11:59
Foto ilustrim

Prej sot, Komuna e Prishtinës ofron transportin për fëmijët me nevoja të veçanta për në shkollë dhe anasjelltas.

Kështu ka bërë të ditur kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti përmes  rrjetit social Facebook.

“Integrimi dhe largimi i barierave janë domosdoshmëri në shoqërinë tonë”, shkruan Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...