Konfiskohet mall pa afat me vlerë mbi 32 mijë euro - Bota Sot
Konfiskohet mall pa afat me vlerë mbi 32 mijë euro

Prishtina

Konfiskohet mall pa afat me vlerë mbi 32 mijë euro

Më: 27 shkurt 2019 Në ora: 13:49
Foto

Malli i asgjësuar ishte në vlerë mbi 32,000 euro.

Komuna e Prishtinës është e vetmja që nuk takson për asgjësim të mallit pa afat, duke dashur kështu t’i inkurajojë tregtarët për këtë procedurë. 

Kësisoj, mallrat e tillë largohen me kohë nga raftet, dhe qytetarët janë më të sigurt në produktet që blejnë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...