Vazhdon procesi i inspektimit final të objekteve - Bota Sot
Vazhdon procesi i inspektimit final të objekteve

Prishtina

Vazhdon procesi i inspektimit final të objekteve

Më: 2 mars 2019 Në ora: 16:46
Procesi i inspektimit final të objekteve

Ekipi përgjegjës ka inspektuar edhe tri objekte të tjera, pronarët e të cilave kishin aplikuar për inspektim final dhe certifikatë të përdorimit (ish-pranimi teknik).

Meqë në vazhdimësi ka kërkesa nga qytetarët për t'u informuar për këtë proces, gjatë javës së ardhshme do t'i publikojmë listat e atyre që kanë aplikuar deri tash (për objektet kolektive), me shpjegime për fazën në të cilën gjenden.

Ka raste që kanë përfunduar me sukses, por ka edhe refuzime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...