Zjarr në një ndërtesë në Prishtinë, policia dhe zjarrëfikësit evakuojnë vizitorët - Bota Sot
Zjarr në një ndërtesë në Prishtinë, policia dhe zjarrëfikësit evakuojnë vizitorët

Prishtina

Zjarr në një ndërtesë në Prishtinë, policia dhe zjarrëfikësit evakuojnë vizitorët

Më: 5 mars 2019 Në ora: 17:00
Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak minutave është përfshirë nga flakët një ndërtesë në rrugën “B” në Prishtinë. E njejta është e banueshme, ndërsa zjarri besohet se ka shpërthyer brenda qendrës tregtare që ndodhet në ndërtesë

Policia dhe zjarrëfikësit po qëndrojnë në vendin e ngjarjes, ndërsa hyrja e ndërtesës është bllokuar nga vizitorët që në momentin e zjarrit ndodheshin brenda saj.

Media raporton nga vendi i ngjarjes thotë se deri më tani përveç dëmeve materiale nuk ka persona të lënduar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...