Gjendet një mjet shpërthyes në Arbëri - Bota Sot
Gjendet një mjet shpërthyes në Arbëri

Prishtina

Gjendet një mjet shpërthyes në Arbëri

Më: 5 mars 2019 Në ora: 18:03
Pamje nga vendi i ngjarjes

Gjendet një mjet shpërthyes gjatë punimeve në ndërtimin e rrugës nga Lakrishtja në Arbëri

Një mjet shpërthyes është hasur gjatë punimeve në ndërtimin e rrugës nga rrethrrotullimi në Lakrishte deri tek rrethrrotullimi i Arbërisë.

Këtë  e ka bërë të ditur drejtor i Investimeve Kapitale në Komunën e Prishtinës, Gëzim Rafuna-Mehmeti.

Postimi i plotë:

Gjate punimeve ne ndertimin e rruges nga rrethrotullimi ne Lakrishte deri te rrethrotullimi i Arberise edhte hasur ne nje mjet shperthyes. Jane njoftuar organet kompetente dhe jane ne vendin e ngjarrjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...