Dëmtohen hapësirat në sheshet e Prishtinës, paralajmërohen ndëshkime për fajtorët - Bota Sot
Dëmtohen hapësirat në sheshet e Prishtinës, paralajmërohen ndëshkime për fajtorët

Prishtina

Dëmtohen hapësirat në sheshet e Prishtinës, paralajmërohen ndëshkime për fajtorët

Më: 5 mars 2019 Në ora: 21:37
Hapësirat në sheshet e Prishtinës,

Me të marr postin e drejtorit të Inspeksionit në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri vazhdimisht publikon pamje të aksioneve të ndërmarra në këtë sektor.

Ai sonte ka publikuar në profilin e tij në Facebook fotografi të hapësirave të dëmtuara në Prishtinë.

Tahiri paralajmëron se do të gjendet fajtorët që kanë bërë këto vepra të shëmtuara.

Më poshtë postimi  i Tahirit:

Aksionet e fundit të Inspekcionit për rend dhe rregull në Kryeqytet, me gjasë i kanë sjellë edhe këto reagime në njërën nga zonat kyçe – në shesh.

Do t’i shohim incizimet nga kamerat e sigurisë përreth, për t’i gjetur fajtorët. Sheshet, nuk do të jenë tregje! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...