Ndërpritet furnizimi me ujë të pijshëm në disa lagje të Prishtinës - Bota Sot
Ndërpritet furnizimi me ujë të pijshëm në disa lagje të Prishtinës

Prishtina

Ndërpritet furnizimi me ujë të pijshëm në disa lagje të Prishtinës

Më: 8 mars 2019 Në ora: 22:19
Foto

“Njoftojmë konsumatorët se sot në orët e hershme të mëngjesit në lagjen “Bregu i Diellit” (Mati 1) ka shpërthim të tubit magjistral DN-600mm që transporton ujin nga FPU-Badovc”, njofton kjo kompani.

Pa furnizim me ujë mbesin “Pallati i Drejtesisë”,”Veterniku”, “Mati 1”, “Bregu i Diellit” (Zona Lindje,Zona Jugu,Perendimi) “Aktashi I” dhe “Aktashi II”.
 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...