Prishtinë, gjobitet nga Inspekcioni një lokal masazhi - Bota Sot
Prishtinë, gjobitet nga Inspekcioni një lokal masazhi

Prishtina

Prishtinë, gjobitet nga Inspekcioni një lokal masazhi

Më: 13 mars 2019 Në ora: 09:22
Lokal masazhi

Në Prishtinë një lokal masazhi është mbyllur para disa jave, por ai prapë kishte rifilluar punën.

Këtë e bëri të ditur, Drejtori i Inspekcionit në Prishtinë, Adonis Tahiri, që tha se rifillimi i punës pasonte gjobë dhe procedurë penale.

“Edhe ky lokal i masazhit ishte mbyllur javë më parë. Heqja e bllombës dhe rifillimi i punës pa plotësim të dokumentacionit, pason me gjobë dhe procedurë penale”, shkruan Tahiri në rrjetin social Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...