Parkon keq veturën në Prishtinë, ja si ja kanë bërë veturën me mbishkrime - Bota Sot
Parkon keq veturën në Prishtinë, ja si ja kanë bërë veturën me mbishkrime

Prishtina

Parkon keq veturën në Prishtinë, ja si ja kanë bërë veturën me mbishkrime

Më: 6 prill 2019 Në ora: 14:31
Parkon keq veturën në Prishtinë, ja si ja kanë bërë veturën me mbishkrime

Mungesa e parkingjeve në Prishtinë është një nga problemet me të cilat përballën qytetarët, e zgjidhja e së cilës nuk duket se është afër.

E një problem tjetër që ndërlidhet me mungesën e parkingjeve është parkimi i veturave vend e pa vend dhe në mënyrë jo adekuate.Mirëpo për parkimin e veturës në mënyrë të gabuar është “dënuar” keq një qytetar në lagjen Mati I.

Në fotografinë e dërguar nga një qytetar shihet vetura në të cilën, me ngjyrë të zezë është shkruar “Mos Parko”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...