Qendra e dytë për të moshuarit hapet të enjten - Bota Sot
Qendra e dytë për të moshuarit hapet të enjten

Prishtina

Qendra e dytë për të moshuarit hapet të enjten

Më: 8 prill 2019 Në ora: 18:47
Ilustrim

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka lavdëruar punën e Drejtorisë së Mirëqenies dhe Zyrës së rigjenerimit Urban në kryeqytet.

Ai përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se Qendra e dytë për të moshuarit do të hapet të enjten.

“Kuzhina e parë statike që do të shërbejë për të ofruar ushqim të ngrohtë për ata që kanë nevojë do të hapet javën që vjen”, shkruan Ahmeti në llogarinë e tij në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...