Hajnat tentojnë ta vjedhin Golfin në Prishtinë - Bota Sot
Hajnat tentojnë ta vjedhin Golfin në Prishtinë

Prishtina

Hajnat tentojnë ta vjedhin Golfin në Prishtinë

Më: 9 prill 2019 Në ora: 09:14

Vjedhjet po vazhdojnë gjithandej Kosovës.

Muajve të fundit dukshëm ka shënuar rritje numri i rasteve të vjedhjeve të ndryshme në vendin tonë.

‘Cak’ i tentim-vjedhjes së fundmi ka qenë edhe një veturë e tipit “Golf” në Prishtinë.

Sipas pronarit, personi që dyshohet se ka kryer këtë vepër ka hyrë në garazhë dhe ka thyer xhamin e pasmë të veturës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...