Rrëshqitje dheu në Prishtinë, evakuohen dy familje - Bota Sot
Rrëshqitje dheu në Prishtinë, evakuohen dy familje

Prishtina

Rrëshqitje dheu në Prishtinë, evakuohen dy familje

Më: 11 prill 2019 Në ora: 10:17
Foto

Raportohet se në një vendpunishte të një kompanie si pasojë e reshjeve të shiut ka rrëshqitur dheu, me ç’rast janë evakuuar dy familje dhe është bllokuar rruga.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe inspektorët komunalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...