Komuna e Prishtinës nga sot me masa shtesë për automjetet - Bota Sot
Komuna e Prishtinës nga sot me masa shtesë për automjetet

Prishtina

Komuna e Prishtinës nga sot me masa shtesë për automjetet

Më: 15 prill 2019 Në ora: 07:17
Ilustrim

Drejtori i Inspekcionit në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri ka paralajmëruar se që nga sot do të ketë masa shtesë për rend dhe rregull në transport.

Ai ka thënë se sipas ligjit dhe rregullores në fuqi, çdo automjet i konfiskuar do të mbahet dy deri në pesë ditë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...