Edhe një veturë zyrtare parkohet në vend të ndaluar - Bota Sot
Edhe një veturë zyrtare parkohet në vend të ndaluar

Prishtina

Edhe një veturë zyrtare parkohet në vend të ndaluar

Nga: H.O. Më: 22 prill 2019 Në ora: 08:18
Pamje nga vendi i ngjarjes

Qytetarët kanë publikuar një pamje nga dita e djeshme kur një veturë zyrtare me targat 3Z 134 13 është parkuar në vendkalimin për qytetarë tek Rruga B, apo lagja Mati 1.

Në këto foto të publikuara në rrjetet sociale po shihet se kjo po paraqet problem edhe për këmbësoret dhe prindërit me fëmijët e vegjël.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...