Trupat e të vrarëve dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore - Bota Sot
Trupat e të vrarëve dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore

Prishtina

Trupat e të vrarëve dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore

Më: 22 prill 2019 Në ora: 17:59
Trupat e të vrarëve dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore

Trupat e tre të vrarëve tashmë janë larguar nga apartamenti ku ishin për t’u dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Sot një burrë 61 vjeçar ka vrarë gruan e tij 60 vjeçare, nusen e djalit 28 vjeçare dhe më pas edhe veten.

Në momentin e vrasjes në dhomë ishte edhe një fëmijë dy vjeçar.

Sipas Policisë rasti po mbetet për t’u hetuar se cilat ishin motivet e kësaj vrasjeje të trefishtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...