Në hapësirën e gjelbëruar publike në Prishtinë, “bossi” parkon Range Roverin - Bota Sot
Në hapësirën e gjelbëruar publike në Prishtinë, “bossi” parkon Range Roverin

Prishtina

Në hapësirën e gjelbëruar publike në Prishtinë, “bossi” parkon Range Roverin

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 19:28
Vetura e parkuar

Në Prishtinë mund ta parkosh veturën ku të duash dhe si të duash.

Kryeqyteti i Kosovës vazhdon të jetë vendi i kaosit, ku qytetarët veprojnë si t’ua do qejfi pa njohur ligj e rend.

Edhe ky qytetar, nuk është lodhur, ai ka parkuar veturën e tij Range Rover mbi hapësirën e gjelbëruar publike.

Gjesti i tij jo vetëm që tregon mungesë edukate e kulture, por edhe njëkohësisht dëmton pjesën e cila është e dedikuar për zbukurim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...