Vdes 13-vjeçari që u alivanos në Pishinën e Gërmisë - Bota Sot
Vdes 13-vjeçari që u alivanos në Pishinën e Gërmisë

Prishtina

Vdes 13-vjeçari që u alivanos në Pishinën e Gërmisë

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 22:16
Pishina e Gërmisë

Një djalë i moshës 13-vjeçare, i cili ishte alivanosur sot në Pishinën e Gërmisë, ka ndërruar jetë rreth orës 16:00 në Qendrën Emergjente në Prishtinë.

Rastin e ka konfirmuar doktoresha e Klinikës Emergjente në QKUK, Nerxhivane Halimi.

“Vdekja është konfirmuar në orën 16:20”, ka thënë Halimi për Insajderin.

Sot rreth orës 15:00, drejtoresha e ndërmarrjes publike “Sport Marketing”, Mirlinda Sopi-Krasniqi deklaroi se 13-vjeçari ishte reanimuar dhe i ishte kthyer pulsi nga mjekët në pishinë pasi “ishte gjetur pa shenja jete”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...