Banorët e lagjes “Mati 1” paralajmërojnë protestë: Po neglizhohemi nga komuna e Prishtinës - Bota Sot
Banorët e lagjes “Mati 1” paralajmërojnë protestë: Po neglizhohemi nga komuna e Prishtinës

Prishtina

Banorët e lagjes “Mati 1” paralajmërojnë protestë: Po neglizhohemi nga komuna e Prishtinës

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 11:32
Banorët e lagjes ‘Mati 1’ të Prishtinës

Banorët e lagjes ‘Mati 1’ të Prishtinës kanë paralajmëruar se të hënën do të protestojnë kundër Komunës së Prishtinës

Protesta do të mbahet tek hyrja në rrugën “Muharrem Fejza”, ndërkaq banorët bëjnë të ditur se do të protestojnë si pasojë e pakënaqësive dhe neglizhencës së tyre nga ana e Komunës së Prishtinës.

“Ne banorët e lagjes “Mati 1”, në Prishtinë, ditën e hënë, datë 08/07/2019, nga ora 18:00 deri 18:30, do të mbajmë një protestë. Ne si banorë, shprehim indinjatën e thellë ndaj organeve komunale, ndaj injorimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...