Kështu u rrahën femrat ndërmjet vete në Beer Fest të Prishtinës - Bota Sot
Kështu u rrahën femrat ndërmjet vete në Beer Fest të Prishtinës

Prishtina

Kështu u rrahën femrat ndërmjet vete në Beer Fest të Prishtinës

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 23:10
Pamje nga vendi i ngjarjes

Sonte ka filluar Festivali i birrës në “Platon e Pallatit të Rinisë dhe Sporteve” në Prishtinë, për të shtatin vit me radhë.

Skena sikurse viteve të kaluara do vazhdojë të jetë e hapur për artistët dhe bendet e reja, derisa do të përfomojnë grupe dhe artistë të njohur jo vetëm nga Kosova por edhe nga Shqipëria Kjadi Haruni.

Atmosfera ishte në nivel deri në momentin kur disa vajza, filluan rrahjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...